Tiktok İzlenme Hilesi: Tiktok Ücretsiz İzlenme 2021

tiktok-İzlenme-hilesi
tiktok-İzlenme-hilesi

Tiktok izlenme hilesi, hemen hemen sosyal medya üzerinde bir çok kişi popüler olmak ister. Fakat popüler olmak oldukça zordur. Çünkü bir emek vermek gerekir. Bu konumuzda emek vermeden tiktok bedava görünüm hilesi nasıl yapılır, nasıl görünüm kasabiliriz bundan bahsetmiş olacağım.

Öncelikle belirtmem gerekir ki tiktok izlenme hilesi yaptığınız zaman popüler olma hayalinizden vazgeçin. Bu hile veya bot olarak adlandırdığımız yapay hesaplar hiç bir şekilde videolarınız ile etkileşim kurmaz. Bu yüzden sadece izlenme olarak yüksek gösterir.

Tiktok İzlenme Hilesi Şifresiz

Bedava izlenme hilesi yapmak için bir çok yöntem bulunmakta. Ücretli ve ücretsiz olarak tiktok izlenem alabilirsiniz. Fakat bir çok kişi bu tür şeylere para vermek istemez. Bu yüzden sizlere ücretsiz olarak tiktok izlenme hilesi şifresiz olarak vereceğim. Yani hesabınızın şifresini bile vermeden izlenme atabileceksiniz.

Bu arada diğer konumuza da bakmanı çok isteriz:

wordpress-whatsapp-eklentisi

İzlenme attıktan sonra eğer yan hesaplardan yorum da atarsanız keşfete düşme olasılığınız artar. Keşfet içine düşerek gerçek takipçiler elde edebilirsiniz.

Şifresiz Tiktok İzlenme Nasıl Yapılır?

Sizlere elimdeki olan tiktok ücretsiz izlenme sitelerini paylaşacağım. Bu sayede videolarına ücretsiz bir şekilde izlenme arttırabilirsin.

tiktok video izlenme sayesinde video izlenmelerinizi arttırmış, tiktokta izlenme hilesi yapmış olacaksınız. Tiktok izlenme gönderme yöntemi sayesinde tiktok izlenme şifresiz araçlarla izlenmelerinizi arttırabileceksin.

Freeliker ile Tiktok İzlenme Hilesi

Freeliker ile ücretsiz olarak tiktok izlenme hilesi yapmak mümkün. Şimdi sizlerle adım adım nasıl yapılacağını görelim. Benimle beraber yapmak için önce bu bağlantı üzerinden siteye giriş yapın.

tiktok ücretsiz izlenme

Önümüze gelen sayfa üzerinden kullanıcı adı kısmına tiktok hesabının kullanıcı adını girmelisin. Girdikten sonra ilerleyin. Önünüze bekleme süresi gelecek. Bu süre içerisinde hiçbir şey yapmadan beklemeye devam edin. Bekleme işleminden sonra “visit freeliker dashboard” adlı buton yer alacak. Butona tıklayın ve devam edin.

Eğer reklam çıkarsa kapat seçeneğine basın. Önümüze güvenlik kodu doğrulaması geldi. Verdiği kodu istenilen yere yazıp devam ediyoruz. Önümüze ne tür bot atacağımız seçeneği geliyor. Ekranda beğeni, izlenme ve video indirme özellikleri bulunmakta.

Şuan olarak beğeni çalışmadığını gösteriyor. Fakat siz okuduğunuz zaman açılmış olabilir kontrol etmenize fayda var. Ben izlenme göndereceğim için “auto views” butonuna basıyorum. Tekrardan belirli bir saniye bekletiyor. Bekleme sonrasında yine çıkan butona basıp işlemlerime devam ediyorum.

tiktok izlenme hilesi 2021

Önüme tüm videoların listesi çıktı. Hangi video üzerinden izlenme kasmak istiyorsanız buradan seçebilirsiniz.

Örnek: Son videoya izlenme göndermek istiyorsanız en baştaki videoya tıklayın.

Ben son videoya göndermek için ilk baştaki video üzerinden “send views” butonuna yani izlenme gönder adlı butona basıyorum. Bir yüklenme ekranı çıkıyor bu ekran sonrasında izlenme işleminiz gerçekleşmiş oldu.

Videoyu kontrol ettiğimiz zaman izlenmenin gelmiş olduğunu görebiliyoruz. Freeliker ile izlenme gönderme, izlenme botu atma işlemi bu kadar basitti. Hadi diğer yöntemimize geçelim.

Homedecoratione ile Tiktok İzlenme Hilesi Şifresiz

Üzülerek söylemem gerekir ki bu site üzerinden izlenme göndermek için bir mobil cihaza ihtiyacınız var. Bilgisayar üzerinden girmeniz mümkün değildir. Bu yüzden mobil cihazınıza hemen sarılın ve işlemlere benimle birlikte devam edin.

Tiktok bedava izlenme sitesi ile izlenme gönderebilecek ve yükselmenizi sağlayabileceksiniz. Bu site üzerinden de izlenme göndermeniz mümkün. Hadi yine beraber tiktok izlenme hilesi nasıl yapılır bunu uygulayalım. Siteye girmek için bu bağlantı üzerine tıklamanız yeterlidir.

Giriş yaptığınız zaman önünüze bir çok menü gelecektir. Tiktok için izlenme, facebook için beğeni ve instagram için çeşitli etkileşim alanları çıkacaktır. Bizim konumuz tiktok takipçi hilesi olduğu için ilk baştaki takipçi kısmını seçiyor olacağız. Seçtikten sonra profil veya video adresini girmemiz için bir alan çıkacak. Bu alan üzerinden videonuzun bağlantısını yazın.

Evet şimdi çıkan sonuçlardaki videonuzu seçin ve izlenmeyi gönder deyin. Bu işlemden sonra izlenme gönderme işlemi tamamdır. Artık bir çok izlenme kazandınız.

Yeni web siteleri ekleneceği zaman bu sayfa sürekli olarak güncellenecektir.